Som veľmi talentovaná alebo inovácie, Fidorka a ja

Autor: Erika Jankajová | 5.4.2013 o 0:08 | (upravené 5.4.2013 o 1:44) Karma článku: 7,15 | Prečítané:  1650x

Som skutočne veľmi talentovaná a dokonca si dovolím tvrdiť, že patrím k tým zopár jedincom, ktorí svoj talent nezanedbávajú, ale rozvíjajú a dokážu ho patrične využiť. Mojím neuveriteľným talentom je schopnosť dokonale sa strápniť.

 

Nepotrebujem na to ani veľa času a ani výnimočné okolnosti. Stačí mi aj bežný deň v práci. Tak napríklad: V súčasnosti pripravujeme konferenciu o inováciách. Všetky moje zmysly v tomto čase preto smerujú k jasnému cieľu, nájsť, získať a podeliť sa o inovatívne prístupy, postupy atď. Jednoducho povedané, priniesť originalitu do všednosti. Preto, keď som si na internete prečítala PR článok - "Stávka na originalitu, to je Fidorka uhorková", neváhala som ani minútu. Tento jedinečný produkt - táto unikátna inovácia na našej konferencii nemôže chýbať.

Treba predsa uznať, že ísť na trh s takouto príchuťou nie je maličkosť. Na to treba mať odvahu. A spoločnosti Kraft očividne odvaha nechýba.  V článku sa o danom produkte, sľubujúcom gurmánsky zážitok, vysoko odborne vyjadroval pracovník spomínanej spoločnosti - Karol Kyselý. Nie, mne to meno neprišlo podozrivé. Dokonca ma neodradila ani ďalšia indícia: "Nová Fidorka by mala byť v predaji od prvého apríla a jej úspechu určite pomôže aj fakt, že sa blíži tak veľmi obľúbená uhorková sezóna." Môj jedinečný talent sa opäť raz mohol naplno prejaviť.

Bez zaváhania som zdvihla telefón, vyťukala číslo spoločnosti Kraft a požiadala spojovateľku o prepojenie na pána Kyselého. Aj keď sa pani veľmi snažila vybaviť náš spoločný telefonát k mojej spokojnosti, nepodarilo sa jej nájsť číslo na mnou hľadaného pána. Moje sklamanie však ihneď premenila na vlnu nadšenia, keď ma ochotne prepojila na človeka priamo zodpovedného za Fidorku. S veľkou radosťou som mu vysvetlila, že volám kvôli tomu, aby som ho pozvala prednášať o tejto inovácii na konferenciu, ktorú práve pripravujeme. Určite by bolo pre účastníkov zaujímavé dozvedieť sa, kde a ako tento originálny nápad vznikol.

Moje pozvanie síce neprijal, ale za to mi pobavene oznámil, že celá „Fidorka uhorková“ je prvo-aprílový žart :). A tak, opäť raz som sa mohla od hanby prepadnúť. No čo, som jednoducho talentovaná :)!

Hm, stále mi je ľúto, že na konferencii zameranej na vývoj a manažment inovácií nebude figurovať  tento rok tak skvelá prezentácia s uhorkovou príchuťou...

Erika Jankajova

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Astronautka z NASA: Pocit úžasu s vami ostane aj na Zemi

Ako vyzerá tréning a ako sa astronauti pripravujú na zlyhania.

DOMOV

Najhoršiu zmrzlinu toto leto našli v Ružomberku

Takmer v tretine zistili hygienici nedostatky.


Už ste čítali?